Baseny termalne na świeżym powietrzu, najlepsze propozycje od Bormio po Tyrol

baseny termalne we włoskich hotelach

Góry szczególnie kuszą miłośników miejsc nietkniętych turystyką masową, którzy cenią sobie spokój i ciszę oraz piękne widoki. W Alpach mamy szczególną i  niepowtarzalną okazję delektować się malowniczym otoczeniem gór i prawdziwie przy tym wypoczywać. Krajobrazy alpejskie oraz przepiękna górska przyroda zachęcają do spędzania urlopu na … Zobacz więcej »

Hotel i restauracja w grocie – najbardziej luksusowy hotel w Apulii i restauracja

Hotel i restauracja w grocie, fot. shutterstock.com

Apulia to malowniczy region w południowej części Italii, który może się pochwalić jednymi z najpiękniejszych plaż Półwyspu Apenińskiego. W tym regionie znajduje się jedna z najbardziej znanych miejscowości Polignano a Mare, a w niej mieści się wyjątkowy Hotel Grotta Palazzese, który zapewnia swoim gościom niesamowitą … Zobacz więcej »

Bibione – piękne wille

Bibione, plaża, Włlochy

Bibione to nadmorski kurort znajdujący się około 70 km od Wenecji. Jest jednym z najpopularniejszych kurortów wakacyjnych w całych Włoszech. Nic w tym dziwnego. 10-kilometrowa plaża, która miejscami ma nawet ponad 400 metrów szerokości, robi wrażenie. Piaszczyste, łagodne zejścia do morza i pełna infrastruktura, obejmująca … Zobacz więcej »