Hotel i restauracja w grocie – najbardziej luksusowy hotel w Apulii i restauracja

Hotel i restauracja w grocie, fot. shutterstock.com

Apulia to malowniczy region w południowej części Italii, który może się pochwalić jednymi z najpiękniejszych plaż Półwyspu Apenińskiego. W tym regionie znajduje się jedna z najbardziej znanych miejscowości Polignano a Mare, a w niej mieści się wyjątkowy Hotel Grotta Palazzese, który zapewnia swoim gościom niesamowitą … Zobacz więcej »

Bibione – piękne wille

Bibione, plaża, Włlochy

Bibione to nadmorski kurort znajdujący się około 70 km od Wenecji. Jest jednym z najpopularniejszych kurortów wakacyjnych w całych Włoszech. Nic w tym dziwnego. 10-kilometrowa plaża, która miejscami ma nawet ponad 400 metrów szerokości, robi wrażenie. Piaszczyste, łagodne zejścia do morza i pełna infrastruktura, obejmująca … Zobacz więcej »

Pescara – najlepsze hotele i noclegi nad morzem

Pescara, Włochy, fot. shutterstock.com

Pescara to miasto, które jest słynnym kurortem wakacyjnym w środkowo-wschodnich Włoszech. Zwiedzając je, istnieje możliwość skorzystania z szerokich i piaszczystych plaż położonych przy Morzu Adriatyckim. Miejska plaża wyróżnia się klimatem, który ze względu na klify i charakterystyczną roślinność świetnie oddaje śródziemnomorski charakter. Ponadto miasto słynie … Zobacz więcej »