Pescara – najlepsze hotele i noclegi nad morzem

Tagi , , ,

Pescara to miasto, które jest słynnym kurortem wakacyjnym w środkowo-wschodnich Włoszech. Zwiedzając je, istnieje możliwość skorzystania z szerokich i piaszczystych plaż położonych przy Morzu Adriatyckim. Miejska plaża wyróżnia się klimatem, który ze względu na klify i charakterystyczną roślinność świetnie oddaje śródziemnomorski charakter. Ponadto miasto słynie z imponującej architektury w postaci katedry św. Czetteo czy kościoła św. Sylwestra. W ramach tego artykułu przedstawione zostaną możliwości noclegowe w tym mieście.

Planujesz zarezerwować nocleg przez Booking.com? Zarezerwuj przez ten link.
Ciebie to nic nie kosztuje, a ja pozyskam środki na następne artykuły. Z góry Ci dziękuję!

Możliwości noclegowe w Pescarze

Na początek przedstawione zostaną ogólne informacje o możliwościach noclegowych w Pescarze. Miasto wyróżnia się walorami turystycznymi, a to automatycznie prowadzi do powstawania wielu hoteli oraz moteli. W Pescarze można znaleźć zarówno budżetowe pokoje, jak i luksusowe apartamenty. Ceny tych pierwszych rozpoczynają się od około 100 zł za dwie osoby dorosłe za noc. Są to więc koszty porównywalne do tych, które znamy z noclegów nad Morzem Bałtyckim. Jednocześnie już w tej cenie można znaleźć wiele ofert i jest w czym wybierać. Bardziej wymagający również będą mieć możliwość skorzystania z bogatej oferty. W ramach tego artykułu skupimy się przede wszystkim na luksusowych opcjach, które będą gwarancją wysokiego komfortu. Większość propozycji będzie jednak w korzystnych cenach w stosunku do oferowanego komfortu.

Luksusowe hotele w Pescarze

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę, że nie ma rozwiązań, które są najlepsze na każdej płaszczyźnie. Za każdym razem jest to kwestia dopasowania do indywidualnych potrzeb. Ceny luksusowych hoteli w przypadku tego włoskiego miasta rozpoczynają się zazwyczaj od kosztu 500 zł za noc za dwie osoby dorosłe. W artykule zostanie przedstawionych kilka możliwości o najwyższym komforcie, które zostały sklasyfikowane jako najlepsze.

Pescara Centro Deluxe Rooms – opcja dla wybrednych

Pescara Centro Deluxe Rooms to obiekt, który wyróżnia się imponującymi i monumentalnymi pokojami. Wybór tego hotelu jest zdecydowaniem się na najwyższy komfort. Wystroje wnętrz są przede wszystkim ekskluzywne i eleganckie. Hotel zapewnia transfer z lotniska. W pokojach znajduje się nie tylko dużo podwójne łóżko, ale również dodatkowa sofa. Obiekt oferuje bardzo polecane śniadania we włoskim stylu. W pokoju znajduje się minibar. Ze standardowych rozwiązań można wykorzystać choćby ekspres do kawy czy telewizor z płaskim ekranem. Najważniejsza jest jednak elegancja wystroju wnętrz, która pozwoli poczuć się luksusowo. Trzeba jednak przyznać, że ceny są stosunkowo wysokie, ponieważ mogą wynosić nawet kilka tysięcy złotych za noc dla dwóch osób. Obiekt jest zlokalizowany blisko centrum miasta, ale jednak w cichej okolicy.

Luksusowe penthousy przy Via Eldmondo de Amicis

Luksusowe pokoje przy Via Eldmondo de Amicis mają wiele do zaoferowania i z pewnością będą częścią ekskluzywnej i niezapomnianej podróży. Wielkim atutem jest nietuzinkowy wystrój, który przyciąga wzrok. Hotel oferuje m.in. taras, widok na ogród (lub na miasto), widok na góry lub na morze, a także wewnętrzny dziedziniec. Ciekawym rozwiązaniem jest apartament dla czterech osób wyposażony w patio i wannę z hydromasażem. Niedaleka odległość od plaży jest połączona z dobrą lokalizacją wobec centrum tego miasta. Najlepszą rekomendacją tego miejsca są zdjęcia oraz bardzo wysokie oceny osób, które skorzystały z usług hotelu. Jednocześnie cena jest mocno konkurencyjna w stosunku do innych luksusowych rozwiązań, ponieważ wynosi mniej niż 1000 zł za noc, ale w przypadku czteroosobowego apartamentu, a więc również większego rozłożenia kosztów. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, wydaje się, że jest to jedna z najlepszych ofert w Pescarze.

Smartfit House – klimatyczne wnętrza w korzystnej lokalizacji

Smartfit House przy via Fontanelle również wyróżnia się specyficznym klimatem pokojów. Obiekt ma do zaoferowania malowniczy taras. Dodatkowo nie musimy martwić się o transfer z lotniska. Jednocześnie właściciele deklarują, że hotel akceptuje zwierzęta domowe. Z pewnością znaczącą zaletą noclegów w tym miejscu jest możliwość skorzystania z włoskiego śniadania. W pokojach znajdują się sejfy oraz minibar, ale wydaje się, że ważniejsza jest obecność balkonu oraz stołu ogrodowego. Pozwala to na spędzenie wieczoru w wyjątkowych okolicznościach włoskiego krajobrazu Pescary. Oczywiście istnieją pewne fluktuacje w zależności od konkretnego pokoju i zawsze należy to sprawdzać indywidualnie. Nie zmienia to faktu, że Smartfit House przyciąga wzrok ciekawymi wystrojami wnętrz, a cena około 800-900 zł za noc w przypadku dwóch dorosłych osób nie wydaje się wygórowaną w stosunku do oferowanego komfortu.

Bastioni Home – piękne pokoje szczególnie polecane dla rodzin

Luksusowy komfort połączony z rodzinnymi warunkami dobrze definiuje to, co Bastioni Home ma do zaoferowania. Hotel znajduje się przy spokojnej ulicy, co nie zmienia faktu, że w jego pobliżu znajdziemy m.in. port Pescara czy świetne restauracje. Wydaje się, że Bastioni Home ma najwięcej do zaoferowania właśnie w przypadku większych pokoi. Apartamenty deluxe świetnie nadają się nawet dla sześciu lub ośmiu osób. Jest to więc świetne rozwiązanie dla całych rodzin. W takiej sytuacji uzyskamy dostęp do kilku łóżek. Jednocześnie apartamenty odznaczają się dużą powierzchnią oraz luksusowym komfortem. Bastioni Home sprawi, że Pescara zostawi po sobie jeszcze więcej pozytywnych wrażeń. Po zwiedzaniu tego pięknego miasta w dzień, wieczorem będzie można odpocząć w równie klimatycznym miejscu. Cena staje się coraz korzystniejsza, im więcej osób będzie mieszkać w jednym apartamencie. W przypadku 6 osób będzie to proporcjonalnie około 800 zł za osobę za noc, a w przypadku 12 osób będzie to już blisko 400 zł.

Splendid Holiday Home – luksusowa oferta na obrzeżach Pescary

Obiekt nie znajduje się w centrum Pescary, ale z pewnością zasługuje na wymienienie w tym artykule. Szczególnie, że niektórzy będą woleć wybranie obrzeży tego miasta. Hotel jest tak wartościowy przede wszystkim przez posiadanie wyjątkowej oferty dla osób spragnionych typowo wakacyjnego charakteru. W największej mierze wynika to z prywatnego basenu hotelowego oraz dużej ilości leżaków, które się przy nim znajdują. Dodatkowo warto wymienić centrum fitness czy tarasy. Właśnie tereny na zewnątrz są wielką zaletą tego obiektu. Część wypoczynkowa przyciąga wzrok i sprawia, że chcielibyśmy zostać w tym miejscu przez co najmniej wiele miesięcy. Warto zaznaczyć, że zwierzęta domowe są w tym miejscu mile widziane. Ile musimy zapłacić za oferowane usługi? Ceny są bardzo korzystne, ponieważ w przypadku ośmiu osób będzie to zaledwie około 150 zł za noc za jedną osobę. Oferta jest więc szczególnie atrakcyjna dla większych wyjazdów, co świetnie skomponuje się z wakacyjnym charakterem tego miejsca.

Podsumowanie, czyli najciekawsze luksusowe hotele w Pescarze

Pescara jest w dużej mierze miastem turystycznym, a zainteresowanie przyjezdnych automatycznie sprawia, że powstaje wiele opcji noclegowych. Włoska miejscowość ma pod tym względem wiele do zaoferowania. Zwolennicy budżetowego podróżowania znajdą coś dla siebie, ale w ramach tego artykułu przedstawione zostały oferty dla tych najbardziej wymagających. W ramach tej kategorii przedstawiono 5 najlepszych hoteli, które wyróżniają się luksusowymi wnętrzami, wartościowymi udogodnieniami oraz dobrymi opiniami użytkowników. Pescara Centro Deluxe Rooms wyróżniają się imponującymi i ekskluzywnymi wystrojami wnętrz pokojów. Penthousy przy Via Eldmondo de Amicis łączą w sobie klimatyczne wnętrza oraz dużą ilość udogodnień.

Smartfit House przy Via Fontanelle to z kolei wysoki komfort połączony z nieco ekscentrycznymi wystrojami. Bastioni Home wydaje się optymalnym rozwiązaniem dla rodzin, które chcą odbyć podróż o wysokim standardzie. Splending Holiday Home przy ulicy Contrada Valle Lupo to z kolei możliwość poczucia wakacyjnego klimatu przy hotelowym basenie. Należy jednak pamiętać, że są to wyłącznie propozycje. Każdy z tych obiektów jest gwarancją co najmniej wysokiej jakości, ale jednak w Pescarze można znaleźć więcej hoteli, które zasługują na szczególną uwagę.

Poprzedni

Cinque Terre – szlaki trekingowe

Jezioro Como czy Maggiore?

Następny

Dodaj komentarz